0
Položky Počet Cena
img

Kingston DataTraveler R30 - 16GB

538 Kč
414 Kč

Kingston DataTraveler R30 známého výrobce pamětí, firmy Kingston, jsou velmi rychlé USB flash disky nové generace s podporou pro rozhraní USB 3.0 (jsou zpětně kompatibilní s USB 2.0). USB disky jsou zařízení, které se připojí k počítači přes USB port a fungují jako klasické disky (v tomto případě realizované pomocí flash paměti).

Široký rozsah kapacit Vám umožní vybrat si ten nejvhodnější model pro přenášení nebo zálohování dat. Zařízení je malých rozměrů (70 x 22,68 x 12,4 mm). Tento konkrétní model nabídne kapacitu 16 GB a zápis na disk probíhá rychlostí až 30 MB/s, čtení dokonce až 75 MB/s to vše pro rozhraní USB 3.0. Pro USB 2.0 je rychlost zápisu až 25 MB/s a při četní je až 30 MB/s.

Díky USB rozhraní není potřeba žádné externí napájení nebo baterie - zařízení se připojí k počítači přes USB port a je okamžitě připraveno k používání jako další disk díky Plug & Play. Kompatibilní jsou s operačními systémy Windows 7, Vista a XP, Mac OS v.10.5 a vyšší a Linux s jádrem verze 2.6 a vyšší pro USB 2.0, rozhraní USB 3.0 je kompatibilní se všemi uvedenými kromě operačního systému Mac OS v.10.5 a vyšší.

Potěší pogumovaný kryt, který umožňuje snadné uchopení a zároveň chrání disk před poškrábáním a poškozením. Flash disk můžete díky praktickému očku připnout na klíče nebo šňůrku, abyste ho měli vždy po ruce a nemuseli jste ho hledat.

Přihlášení k odběru novinek